Samurajka Biznesu

Bardzo dobrze rozumiem zmagania zawodowe kobiet, ponieważ je przeżyłam. Pracuję w świecie korporacji od 10 lat, jednocześnie wychowując dwójkę dzieci. Łączyłam dwa etaty – menadżera w korporacji i mamadżera w domu. Nauczyłam się na własnym błędach, że nie warto zapominać o sobie, że o siebie trzeba zawalczyć, zarówno na jednym jak i drugim etacie. Ja zawalczyłam, jeszczem szczęśliwą mamą realizującą się zawodowo. Według miar większości ludzi odniosłam sukces.

Istnieje sprawdzona droga od miejsca,  w którym jesteś teraz, do miejsca, w którym chciałabyś się znaleźć. Nie musisz na nowo odkrywać koła aby wyrwać się z koleiny i podnieść poziom swojego życia. Wiem to z własnego doświadczenia, z którego Ty teraz możesz skorzystać. Pomogę Ci na stworzyć Twój kodeks samurajki (kodeks bushido), dzięki któremu na nowo odkryjesz swoje wartości oraz a) odnaleźć swój sens życia (lub przyjemność i istotę życia) w duchu ikigai lub b) oraz odnaleźć zasady w duchu ikigai, które pozwolą żyć dłużej i szczęśliwiej).

Dla kogo to jest?

Osobiste mistrzostwo
Doceń codzienność
Wstajesz, idziesz do pracy, wracasz do domu, śpisz i powtarzasz to codziennie…rutyna. Siedzisz w biurze i toniesz w e-mailach, przytłoczona niekończącymi się listami „rzeczy do zrobienia”. Jesteś wyczerpana codzienną harówką i czujesz się przykuta do swojej pracy, która nie daje Ci satysfakcji. Może straciłaś szansę na awans i zastanawiasz się czy w ogóle nadajesz się do tej pracy. Może chciałabyś wybrać inną ścieżkę kariery, ale myślisz, że już jest za późno lub „przespałaś swoją szansę”. Trudno jest Ci nawet znaleźć czas na rozważaniach o czasie wolnym.
Osobiste mistrzostwo
zawodowe mistrzostwo
Teraz albo nigdy
Nie możesz przestać myśleć o swoim nowym pomyśle na biznes lub zmianie ścieżki zawodowej. Na początku może to wydawać się ekscytujące, ale potem pojawia się rzeczywistość i czujesz się przytłoczona i przygnębiona? Nie jesteś pewna czy jesteś gotowa zrobić ten krok i wyjść poza swoją strefę komfortu? Potrzebujesz pstryczka, motywacji. Większość ludzi ma prawdziwą pasję i wrodzone talenty. Problem polega na nauce ich rozwijania.
zawodowe mistrzostwo
matczyne mistrzostwo
Noga z gazu "mamo"
W głębi duszy wiesz, że coś jest nie tak. Ciężko pracujesz, łączysz dwa etaty bycia mamą i pracownikiem korporacji. Kiedyś praca była dla Ciebie wszystkim, jednak narodziny dziecka wywróciły twój świat do góry nogami, również ten zawodowy. Nie możesz się wyspać, jesteś w ciągłym pędzie, myślisz o następnej rzeczy na swojej liście „to do”(rzeczy do zrobienia) albo biegniesz żeby to zrobić. Zapomniałaś o swoim rozwoju osobistym, o swoich pasjach, o odpoczynku. Żyjesz z dnia na dzień po to żeby przetrwać.
matczyne mistrzostwo